Hakkımızda

Birlik Oto Yan Sanayi, 1967 yılında kalkınmamızın lokomotif sektörlerine hizmet etmek hedefiyle kurulmuştur.

Enerji, otomotiv, tarım, savunma sanayilerinde ve çeşitli sektörlerin üretiminde görev yapan ağır iş makinelerinin hareketli parçalarının üretimi ve geliştirilmesi konusunda gösterdiği üstün performansla Birlik Oto, hızla büyüyerek hem ulusal hem global markalarla çalışmaya başlamıştır.

Teknolojik bilgiyle yoğrulmuş tecrübenin, fark yarattığı bir çağda yaşıyoruz. Birlik Oto Yan Sanayi, çoğunluğu mesleğinde 20 senelik tecrübeye sahip 85 çalışanıyla, İzmir Kemalpaşa'da 14.000 m2 kapalı alana sahip modern üretim merkezinde, Türkiye ve Avrupa'nın dev otomotiv markalarına hizmet üreterek, hepimizin yaşamlarına dokunmaktadır.

Misyon

Biz; otomotiv, tarım ve enerji sanayilerinin gereksinim duyduğu sistemlerin üretilmesi konusunda tüm müşterilerine yüksek kalitede güvenilir ürünler sağlayan lider bir kuruluşuz.

Vizyon

Biz; sadece Türkiye pazarı değil, tüm dünyanın pazarımız olduğu bilincinde haraket eden, çevremizi iyi yönde motive eden, geleceğimizi yüksek teknoloji ve kalite üzerine kuran bir şirketiz.

Değerlerimiz

Biz; herşeyden önce satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetine önem veren, topluma ve çevreye duyarlı çözümler üreten, tüm sorumluluklarımızı yerine getiren bir firmayız.